Twój Doradca Operacyjny w COB


   (71) 393 8888 *

   cob@santander.pl

Twój Doradca iBiznes24


   (61) 856 5606 *

   ibiznes24@santander.pl

Przydatne linki


>       Najczęściej zadawane pytania

>       Bezpieczeństwo w iBiznes24

>       Instrukcja pierwszego logowania

>       Wymagania techniczne

>       Personalizacja karty procesorowej

>       Do pobrania

>       Kalkulator NRB IBAN


* Opłata za minutę połączenia
zgodna z taryfą danego operatora.

 
Log in to iBiznes24

Logowanie z wykorzystaniem Tokena

Użytkownicy korzystający z tokena w procesie logowania się do usługi iBiznes24, po uruchomieniu tokena i wprowadzeniu PINu, na urządzeniu wybierają przycisk z cyfrą 1 (APPLI 1), a następnie przepisują wygenerowany kod w polu na ekranie komputera.


Uwaga na nowe zagrożenie!

Drogi użytkowniku zwracaj uwagę na niestandardowe działanie systemu tj. po podaniu NIKu informacja o przerwie technicznej lub komunikat „Please wait”, wydłużony czas oczekiwania na wyświetlenie się kolejnej podstrony. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z Doradcami iBiznes24 pod numerem telefonu 61 856 5606.


Uwaga na fałszywe e-maile z Banku

W ostatnich dniach rozsyłane są fałszywe informacje o zablokowanym dostępie do rachunku w Banku. e-mail ma na celu wyłudzenie danych do logowania do systemu bankowości elektronicznej.

Szanowny Użytkowniku NIGDY NIE LOGUJ SIĘ Z LINKU przesłanego w e-mailu. Bank nigdy nie wysyła e-maili z informacją o zablokowanym dostępie do usługi z linkiem do odblokowania. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z Doradcami iBiznes24 pod numerem telefonu 61 856 5606.