Bezpieczeństwo

1. Sprawdzaj numery rachunków odbiorców przed akceptacją transakcji.
2. Korzystaj z aktualnego oprogramowania antywirusowego i regularnie skanuj komputer, z którego korzystasz, aby zminimalizować zagrożenia, na jakie jest narażony twój komputer.
3. Najbezpieczniejsze jest wykorzystywanie dedykowanego komputera do iBiznes24, z ograniczonym dostępem do stron w internecie, bez systemu poczty elektronicznej.
więcej »

Twój Doradca Operacyjny w COB

tel: (71) 393 8888
e-mail: cob@bzwbk.pl

Twój Doradca iBiznes24

tel: (61) 856 56 06
e-mail: ibiznes24@bzwbk.pl
 

Logowanie doiBiznes24


Nowa Java i problemy z działaniem karty procesorowej

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w przypadku wystąpienia problemów w działaniu systemu po aktualizacji JAVA prosimy o weryfikację ustawień zgodnie z informacjami na stronie.


Przerwa konserwacyjna

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na prace konserwacyjne w dniu 07.03.2015 w godzinach od 00:00 do 03:00 nastąpi przerwa w dostępie do usług bankowości elektronicznej iBiznes24.
Bardzo przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Komunikat dotyczący bezpieczeństwa!

Przypominamy o pojawieniu się złośliwego oprogramowania służącego do przechwytywania haseł z przeglądarki internetowej. Zobacz jak usunąć złośliwe oprogramowanie, jeśli podejrzewasz, że twój komputer/urządzanie zostało zainfekowane.
więcej »


Uwaga na nowe zagrożenie!

Złośliwe oprogramowanie podmienia numer rachunku. Oprogramowanie wyszukuje wpisany przez użytkownika ciąg 26-ciu cyfr (nie zwracając uwagi na spacje) i podmienia wprowadzony numeru rachunku, na rachunek przestępców. Przed akceptacją lub wysłaniem przelewu do Banku, należy sprawdzić czy numer rachunku jest poprawny.
Szczegóły działania poprzedniej wersji trojana opisane zostało na stronie.