Bezpieczeństwo

1. Sprawdzaj numery rachunków odbiorców przed akceptacją transakcji.
2. Korzystaj z aktualnego oprogramowania antywirusowego i regularnie skanuj komputer, z którego korzystasz, aby zminimalizować zagrożenia, na jakie jest narażony twój komputer.
3. Najbezpieczniejsze jest wykorzystywanie dedykowanego komputera do iBiznes24, z ograniczonym dostępem do stron w internecie, bez systemu poczty elektronicznej.
więcej »

Twój Doradca Operacyjny w COB

tel: (71) 393 8888
e-mail: cob@bzwbk.pl

Twój Doradca iBiznes24

tel: (61) 856 56 06
e-mail: ibiznes24@bzwbk.pl
 

Logowanie doiBiznes24


Problemy z działaniem aplikacji w nowej wersji Chrome

Szanowni Państwo,
W dniu dzisiejszym pojawiła się nowa wersja Chrome, która nie obsługuje wtyczek NPAPI (aplet Java). Powoduje to brak możliwości korzystania z karty procesorowej oraz importu.

Prosimy korzystać z innych przeglądarek.

Bardzo przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Ważne: Wymagania techniczne

W związku z dostosowywaniem systemu iBiznes24 do coraz nowszych rozwiązań technologicznych, u użytkowników korzystających z przeglądarki Internet Explorer 9 i starszych, część funkcjonalności iBiznes24 będzie niedostępna od dnia 14 września.

Zalecamy aktualizację lub korzystanie z innej przeglądarki.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt Doradcami iBiznes24 tel: (61) 856 56 06


Uwaga na nowe zagrożenie!

Drogi użytkowniku zwracaj uwagę na niestandardowe działanie systemu tj. po podaniu NIKu informacja o przerwie technicznej lub komunikat „Please wait”, wydłużony czas oczekiwania na wyświetlenie się kolejnej podstrony. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z Doradcami iBiznes24 pod numerem telefonu 61 856 5606.