Bezpieczeństwo

1. Sprawdzaj numery rachunków odbiorców przed akceptacją transakcji.
2. Korzystaj z aktualnego oprogramowania antywirusowego i regularnie skanuj komputer, z którego korzystasz, aby zminimalizować zagrożenia, na jakie jest narażony twój komputer.
3. Najbezpieczniejsze jest wykorzystywanie dedykowanego komputera do iBiznes24, z ograniczonym dostępem do stron w internecie, bez systemu poczty elektronicznej.
więcej »

Twój Doradca Operacyjny w COB

tel: (71) 393 8888
e-mail: cob@bzwbk.pl

Twój Doradca iBiznes24

tel: (61) 856 56 06
e-mail: ibiznes24@bzwbk.pl
 

Logowanie doiBiznes24


Uwaga na nowe zagrożenie!

Szkodliwym oprogramowaniem można się zarazić poprzez SPAM, wiadomości phishingowe (podszywanie się pod instytucje w celu wyłudzenia środków). Jeżeli zauważą Państwo niestandardowe zachowanie systemu iBiznes24 np. podczas logowania:
• w momencie wpisywania NIK pojawi się komunikat
„Please wait”, „Proszę czekać” ,
• system będzie prosił o ponowne podanie hasła, bądź PINu prosimy o pilny kontakt z Doradcami iBiznes24 pod numerem 61 856 5606.


Nowa wersja przeglądarki Chrome oraz apletu Java 8.45

W przypadku aktualizacji przeglądarki Chrome do wersji 42 w celu poprawnego działania JAVA należy odszukać i włączyć na stronie chrome://flags/#enable-npapi parametr Włącz interfejs NPAPI.
W dniu wczorajszym firma Oracle udostępniła nową wersję JAVA 8.45. W związku tym przypominamy o konfiguracji i ustawieniach JAVA w przeglądarce, które są opisane na stronie.


Uwaga na nowe zagrożenie!

Złośliwe oprogramowanie podmienia numer rachunku. Oprogramowanie wyszukuje wpisany przez użytkownika ciąg 26-ciu cyfr (nie zwracając uwagi na spacje) i podmienia wprowadzony numeru rachunku, na rachunek przestępców. Przed akceptacją lub wysłaniem przelewu do Banku, należy sprawdzić czy numer rachunku jest poprawny.
Szczegóły działania poprzedniej wersji trojana opisane zostało na stronie.