Bezpieczeństwo

1. Sprawdzaj numery rachunków odbiorców przed akceptacją transakcji.
2. Korzystaj z aktualnego oprogramowania antywirusowego i regularnie skanuj komputer, z którego korzystasz, aby zminimalizować zagrożenia, na jakie jest narażony twój komputer.
3. Najbezpieczniejsze jest wykorzystywanie dedykowanego komputera do iBiznes24, z ograniczonym dostępem do stron w internecie, bez systemu poczty elektronicznej.
więcej »

Twój Doradca Operacyjny w COB

tel: (71) 393 8888
e-mail: cob@bzwbk.pl

Twój Doradca iBiznes24

tel: (61) 856 56 06
e-mail: ibiznes24@bzwbk.pl
 

Logowanie doiBiznes24


Uwaga na fałszywe e-maile z Banku.

W ostatnich dniach rozsyłane są fałszywe informacje o zablokowanym dostępie do rachunku w Banku. e-mail ma na celu wyłudzenie danych do logowania do systemu bankowości elektronicznej.

Szanowny Użytkowniku NIGDY NIE LOGUJ SIĘ Z LINKU przesłanego w e-mailu. Bank nigdy nie wysyła e-maili z informacją o zablokowanym dostępie do usługi z linkiem do odblokowania. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z Doradcami iBiznes24 pod numerem telefonu 61 856 5606.


Uwaga na nowe zagrożenie!

Drogi użytkowniku zwracaj uwagę na niestandardowe działanie systemu tj. po podaniu NIKu informacja o przerwie technicznej lub komunikat „Please wait”, wydłużony czas oczekiwania na wyświetlenie się kolejnej podstrony. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z Doradcami iBiznes24 pod numerem telefonu 61 856 5606.